DOWN SKI

Napsal uživatel jan dne Po, 11/04/2019 - 18:56

Pozor, právě 20% sleva na předběžné objednávky na skvělé DOWN SKI. Vynikající lyže ze Švýcarka. 

 

 

Jsme podobní jako Vy. Jíme, spíme a sníme o lyžování.

Celé to pobláznění lyžováním a co to přináší do životů tolika lidí, leží v samém jádru naší malé firmy. To malé jádro bije v srdci Alp a dnes vytváří design, vyrábí a testuje originální, vysoce kvalitní lyže..
Začali jsme tohle dobrodružtsví nejen proto, abychom vytvořili a mohli jezdit na unikátních freeridových lyžích, ale abychom zjistili, co dokážeme jako malá, živá firma, postavená na jiné platformě s jinou vizí v naší hlavě. Současné “průmyslové” modely firem jsou ovládány velkými konglomeráty, které distribuují a uvádějí na trh lyže prostřednictvím zastaralých postupů a procesů. Mysleli jsme, že tohle by se mohlo a mělo změnit. Tato snaha o změnu je součástí Down-dogmatu a my jsme se zavázali vyvíjet způsob, jakým jsou lyže vyráběny, distribuovány a podporovány … a především vám přinášely skutečnou hodnotu a kvalitu.
Těší nás, že pro 18/19 můžeme na trh uvést 12 jedinečných a originálních lyží, které byly testovány posledních 6 let. Tyto lyže jsou distribuovány výhradně přímo přes www.downskis.cz. Tyto lyže budou k dispozici pouze v limitovaném množství pro 18/19.
V ČR a SR budou otevřena 3 testovací centra lyží Down, jedno v rámci skialpového a freeridového portálu Tulenipasy.cz, další je v Chomutově – naskialpy.cz a v Brně – Trtiksport.cz.
Typ zápisku
Zima